Casa Jardim E Praia
Gårtur på 5 minutter fra Casa Jardim E Praia vil føre gæsterne til Praia de Monte Alto, mens Praia de Figueira ligger 12 minutters gang derfra. Denne indkvartering kan rumme op til 16 gæster.
Gæsterne kan nyde haven udsigt fra deres værelser. Der er 2 badeværelser til rådighed.
Gæsterne kan nemt forberede deres egne måltider i et fuldt udstyret køkken. Den nærmeste lufthavn er Cabo Frio, 5 km fra boligen.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Casa Jardim E Praia?
Gæster på Casa Jardim E Praia kan parkere deres bil i gratis privat parkering. - ❓
Hvor langt ligger Cabo Frio fra Casa Jardim E Praia?
Der er 5 km mellem Cabo Frio og Casa Jardim E Praia. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Jardim E Praia?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Jardim E Praia med deres kæledyr.